BLOG

30 listopada
DigitalReklamaSocial mediaStrategia

„Zależy mi”, czyli sekret udanej kampanii społecznej

„Czy naprawdę komuś jeszcze zależy? Czy są wśród nas osoby, które będą chciały wspierać działania obywatelskie? Czy poczucie bezsilności i bezradności jest tak duże, że zatraciliśmy potrzebę bronienia demokracji?” – te pytania zadaliśmy sobie ponad trzy lata temu, kiedy rozpoczęliśmy współpracę z Funduszem Obywatelskim. Z każdą wspólnie realizowaną kampanią odkrywaliśmy, że otacza nas mnóstwo ludzi, […]

Czytaj więcej >
30 listopada
CopywritingDigitalGrafikaSocial media

Jak efektywnie komunikować się słowem i obrazem?

Miliony komunikatów codziennie zabiegają o naszą uwagę. Jak wyróżnić się z szumu informacyjnego zdaniem, które sprawi, że zechcemy na nie odpowiedzieć? Czy kolory mogą mieć charakter i zmieniać postrzeganie marki lub produktu? Przed Wami podsumowanie webinaru „Jak efektywnie komunikować się słowem i obrazem?”, dzięki któremu uporządkujecie wiedzę na temat skutecznych praktyk copywriterskich oraz graficznych w przestrzeni online i poza nią.

Czytaj więcej >
29 września
SEO

SEO Case Study strony z branży medycznej

Czy pół roku to długo? Jedni odpowiedzą, że tak, drudzy się z tym nie zgodzą. My w ciągu sześciu miesięcy znacząco zwiększyliśmy widoczność strony naszego Klienta z branży medycznej oraz zapewniliśmy mu nowych, wartościowych użytkowników.

Czytaj więcej >
15 września
DigitalReklama

Co to jest Google Ads i jakie oferuje możliwości?

Google Ads jest narzędziem, dzięki któremu możemy tworzyć reklamy i promować swoją firmę w internecie. Oferuje wiele różnych typów kampanii, które można wykorzystywać podczas promocji. Są to m.in. reklamy tekstowe, graficzne oraz reklamy wideo. W poniższym artykule postaram się przybliżyć wszystkie typy kampanii, które można stosować w kampaniach, a także wypunktuję ich zalety. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz mógł stwierdzić, który typ kampanii będzie dla Ciebie najlepszy na danym etapie sprzedażowym. Zapraszam do lektury.

Czytaj więcej >
16 sierpnia
ReklamaSocial mediaStrategia

Jak przygotować kampanię na Facebooku, która sprzeda Twój produkt w 2021 roku?

Przedstawiamy dziś najważniejsze punkty poruszone podczas webinaru o skutecznych praktykach komunikacyjnych na Facebooku. Przypomnimy dlaczego strategia komunikacji jest kluczowa przy planowaniu działań marketingowych oraz wyposażymy Was w wiedzę, w jaki sposób określić i wykorzystać silne strony marki oraz obowiązujące trendy. Przybliżymy Wam metodologię lejka sprzedażowego, a także omówimy najlepsze rodzaje reklamy na Facebooku w odniesieniu do etapu procesu decyzyjnego konsumenta. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej >
29 czerwca
Social media

Jak współpracować z influencerami?

Aby skutecznie sprzedawać, potrzebujemy obecnie od 7 do 70 punktów styku konsumenta z marką. Współpraca z influencerami pozostaje jedną z najskuteczniejszych metod pokonania ślepoty banerowej i ukazania marki w lepszym świetle. Jaką rolę odgrywa influencer we współczesnej komunikacji marketingowej? W tym artykule przekażemy Wam niezbędne informacje, które powinniście pozyskać rozpoczynając przygodę z influencer marketingiem.

Czytaj więcej >
28 stycznia
Strategia

Closowa eSkarbonka WOŚP 2021

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Oprócz kibicowania tej wspaniałej akcji włączamy się do aktywnej zbiórki pieniędzy za pomocą eSkarbonki. W tym roku wspieramy dziecięcą laryngologię i jak zwykle z radością przekuwamy nasz Closowy entuzjazm na działanie w dobrej sprawie.

Czytaj więcej >