BLOG

30 listopada
CopywritingDigitalGrafikaSocial media

Jak efektywnie komunikować się słowem i obrazem?

Miliony komunikatów codziennie zabiegają o naszą uwagę. Jak wyróżnić się z szumu informacyjnego zdaniem, które sprawi, że zechcemy na nie odpowiedzieć? Czy kolory mogą mieć charakter i zmieniać postrzeganie marki lub produktu? Przed Wami podsumowanie webinaru „Jak efektywnie komunikować się słowem i obrazem?”, dzięki któremu uporządkujecie wiedzę na temat skutecznych praktyk copywriterskich oraz graficznych w przestrzeni online i poza nią.

Czytaj więcej >
29 września
SEO

SEO Case Study strony z branży medycznej

Czy pół roku to długo? Jedni odpowiedzą, że tak, drudzy się z tym nie zgodzą. My w ciągu sześciu miesięcy znacząco zwiększyliśmy widoczność strony naszego Klienta z branży medycznej oraz zapewniliśmy mu nowych, wartościowych użytkowników.

Czytaj więcej >
15 września
DigitalReklama

Co to jest Google Ads i jakie oferuje możliwości?

Google Ads jest narzędziem, dzięki któremu możemy tworzyć reklamy i promować swoją firmę w internecie. Oferuje wiele różnych typów kampanii, które można wykorzystywać podczas promocji. Są to m.in. reklamy tekstowe, graficzne oraz reklamy wideo. W poniższym artykule postaram się przybliżyć wszystkie typy kampanii, które można stosować w kampaniach, a także wypunktuję ich zalety. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz mógł stwierdzić, który typ kampanii będzie dla Ciebie najlepszy na danym etapie sprzedażowym. Zapraszam do lektury.

Czytaj więcej >
16 sierpnia
ReklamaSocial mediaStrategia

Jak przygotować kampanię na Facebooku, która sprzeda Twój produkt w 2021 roku?

Przedstawiamy dziś najważniejsze punkty poruszone podczas webinaru o skutecznych praktykach komunikacyjnych na Facebooku. Przypomnimy dlaczego strategia komunikacji jest kluczowa przy planowaniu działań marketingowych oraz wyposażymy Was w wiedzę, w jaki sposób określić i wykorzystać silne strony marki oraz obowiązujące trendy. Przybliżymy Wam metodologię lejka sprzedażowego, a także omówimy najlepsze rodzaje reklamy na Facebooku w odniesieniu do etapu procesu decyzyjnego konsumenta. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej >
29 czerwca
Social media

Jak współpracować z influencerami?

Aby skutecznie sprzedawać, potrzebujemy obecnie od 7 do 70 punktów styku konsumenta z marką. Współpraca z influencerami pozostaje jedną z najskuteczniejszych metod pokonania ślepoty banerowej i ukazania marki w lepszym świetle. Jaką rolę odgrywa influencer we współczesnej komunikacji marketingowej? W tym artykule przekażemy Wam niezbędne informacje, które powinniście pozyskać rozpoczynając przygodę z influencer marketingiem.

Czytaj więcej >
28 stycznia
Strategia

Closowa eSkarbonka WOŚP 2021

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Oprócz kibicowania tej wspaniałej akcji włączamy się do aktywnej zbiórki pieniędzy za pomocą eSkarbonki. W tym roku wspieramy dziecięcą laryngologię i jak zwykle z radością przekuwamy nasz Closowy entuzjazm na działanie w dobrej sprawie.

Czytaj więcej >
09 lipca
SEO

Jak zbudować skuteczne zaplecze SEO?

Dobrze dobrana strategia linkbuildingu, która powstaje po analizie dotychczasowego profilu linków, jest jednym z kluczy do sukcesu w pozycjonowaniu stron. Wsparciem dla działań linkbuildingowych są zaplecza SEO.

Czytaj więcej >