04 listopada

Biała Kartka – Event Fundacji Pomost

Fundacja Pomost to pierwszy w Polsce ośrodek readaptacyjny umożliwiający osobom opuszczającym zakłady karne powrót do rzeczywistości. Na potrzeby Fundacji stworzyliśmy scenariusz jednego z eventów i zaprojektowaliśmy BTL.

fundacja pomost

Dni wolności na Torze we Wrocławiu

Event Fundacji Pomost odbył się 4 czerwca 2017 na Torze Wyścigów Konnych we Wrocławiu podczas gonitwy z okazji obchodów Dnia Wolności. Opracowaliśmy zarówno scenariusz tego wydarzenia, a także zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy materiały BTL, w tym tytułową Białą Kartkę.

Zacząć od nowa

Odwiedzający Tor Wyścigów Konnych we Wrocławiu otrzymywali specjalne ulotki z białym tekstem wydrukowanym na białym tle. Rozdawali je Wolontariusze Fundacji – byli więźniowie. Białe Kartki stały się pretekstem do wielu rozmów, które stanowiły wstęp do zwalczania stereotypów oraz pozbywania się uprzedzeń.

Wolontariusze Fundacji Pomost sprzedawali też koszulki, które można było otrzymać, wpłacając dowolną sumę na rzecz Fundacji oraz zostawiając własny podpis na koszulce jednego z byłych więźniów.

Clos Brothers

Autor artykułu

Clos Brothers to warszawska, w pełni niezależna agencja reklamowa tworząca zaskakujące kreacje i innowacyjne rozwiązania dla międzynarodowych klientów korporacyjnych i małych, rodzinnych biznesów. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu materiałów i kampanii ATL, BTL, viralowych, interaktywnych oraz zintegrowanych. Wierzymy w SMARTVERTISING czyli inteligentne rozwiązania reklamowe, które nie wydają pieniędzy bez potrzeby.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie publiczny. Wypełnij pola oznaczone *