PAPER CONCEPTPaperConcept to sklep stacjonarny i internetowy oferujący najlepszej jakości papiery ozdobne, koperty oraz artykuły kreatywne wielu znanych marek. Idealne miejsce dla osób zainteresowanych rękodziełem, zarówno tych, którzy są ekspertami, jak i tych, którzy dopiero chciałyby rozwijać swoje umiejętności w takich dziedzinach, jak: scrapbooking, cardmaking, decoupage, mixed-media i wiele innych.Dla Klienta stworzyliśmy pełną identyfikację wizualną brandu, akcydensy, w tym wzornik papierów, stronę www oraz sklep internetowy, serię handmade’owych banerów internetowych oraz okleinę auta firmowego.

Co zrobiliśmy:

Strategia Digital Content Druk Identyfikacja

 

Logotyp

Zaczęliśmy od logotypu – łączącego w sobie profesjonalizm z kreatywnością. Spodobał się tak bardzo, że został nam powierzony całkowity rebranding.

Strona i sklep

Zaprojektowaliśmy w pełni responsywną witrynę internetową w wersji desktopowej i mobilnej, która umożliwia łatwe przeglądanie i kupowanie tysięcy dostępnych artykułów.

Animowany landing page

Zainspirowani nieograniczoną kreatywnością oferowaną przez materiały od PaperConcept, stworzyliśmy rękodzieło na potrzeby online.

Witryny sklepowe

Kompletne obrandowanie sklepów stacjonarnych w Warszawie.

Identyfikacja - materiały POS

Przygotowaliśmy szereg materiałów z nowym brandingiem PaperConcept.