SMARTVERTISING

Najlepsze rozwiązania reklamowe to te, które są najinteligentniejsze. Odzywają się tylko wtedy, gdy mają coś ważnego do powiedzenia. Zwracają uwagę przez pomysł, a nie siłę głosu. Właściwie dobierają narzędzia i komunikaty. Nie wydają niepotrzebnie pieniędzy. Trafiają do odpowiednich osób. Realizują cele.

Kim jesteśmy

Clos Brothers to warszawska, w pełni niezależna agencja reklamowa tworząca zaskakujące kreacje i innowacyjne rozwiązania dla międzynarodowych Klientów korporacyjnych i małych, rodzinnych biznesów. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu materiałów i kampanii ATL, BTL, viralowych, interaktywnych oraz zintegrowanych. Wierzymy w SMARTVERTISING czyli inteligentne rozwiązania reklamowe, które nie wydają pieniędzy bez potrzeby. Właściwie dobieramy narzędzia i komunikaty, łącząc kreację, technologię i nowe media. W naszym zespole znajdziecie utalentowanych art directorów, reżyserów, copywriterów, programistów oraz strategów z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli poszukujesz nowoczesnej agencji interaktywnej, cenisz innowacyjność i współczesny design lub masz ochotę na dobrą kawę – wpadnij do nas.

Co robimy

Od multimedialnych stoisk, przez projekt stron www, po korporacyjny rebranding. Nasze doświadczenie to między innymi: identyfikacja graficzna, branding, packaging, ilustracje, modele 3D, produkcja i post-produkcja od konceptu do projektu, przygotowywanie do druku oraz DTP. Prowadzimy kampanie social mediowe na każdej platformie, kampanie display, tworzymy aplikacje mobilne i desktopowe, scenariusze, storyboardy, animatiki i sesje zdjęciowe. Doświadczony zespół IT zaprojektuje dla Was strony www zgodne z najnowszymi trendami, spełniające założenia user friendly, zoptymalizowane pod kątem UX oraz wyszukiwarek internetowych (zgodnie z zasadami Google-SEO) i dostosowane do urządzeń przenośnych (responsive design). Opracowujemy makiety funkcjonalne. Tworzymy także strony internetowe wykorzystujące autorski systemem CMS. Oferujemy efektywne pozycjonowanie (SEO). Świadczymy usługi w zakresie marketingu internetowego: audyty stron internetowych, optymalizacja treści i kodu stron (działania on-page) oraz pozycjonowania wybranych fraz poprzez bezpieczny i wartościowy link building (off-page). Zobacz, niektóre z naszych projektów.

Dla kogo

Klientów nie dzielimy na małych i dużych, ani bogatych i tych z mniejszym budżetem. Dla nas każdy jest tak samo ważny, bo tak samo oczekuje najlepszej kreacji, produkcji i obsługi. Firmy, które zaufały agencji reklamowej Clos Brothers pochodzą z różnych sektorów biznesu, mają odmienną kulturę pracy i stawiają całkowicie inne wymagania. Nasi dotychczasowi Klienci to między innymi: Toyota, Lexus, PZU, IKEA, Pepsi, Pfizer, Cyfrowy Polsat, Home Broker, OtoDom, Allianz Direct, Ambra, Muzeum Śląskie, Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Iwostin, Jems Architekci, Klub Gaja, Marmite, Paper Concept, Fundacja Pomost, Thomson i inni. Poznaj naszych klientów.

Dlaczego my

Ponad dekada doświadczenia agencji reklamowej Clos Brothers, zgrany zespół kreatywny, doskonała obsługa client service, indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasze działania komercyjne i kampanie społeczne nie przeszły bez echa zdobywając najważniejsze wyróżnienia w tym trzy krotnie EFFIE AWARDS czy nagrody za Kampanie Społeczne w tym nagrodę główną w kategorii Marketing Zaangażowany Społecznie CRM. Sprawdź pozostałe nagrody.